Tel.: +420 266 313 332 | Mobil: +420 602 311 011 | E-mail: info@vavraosvetleni.cz Domů Mapa webu

O společnosti Vávra osvětlení s.r.o.

Vávra osvětlení s.r.o. - Kvalitní svítidla a návrhy osvětlení od roku 1993

Historie společnosti

Firma VÁVRA osvětlení s.r.o. působí na trhu od roku 1993. Společnost vznikla pod vedením současného,jediného majitele a jednatele, pana Romana Vávry, který zajišťoval velkoobchodní prodej osvětlovací techniky. V té době vystupoval pod jménem Roman Vávra - velkoobchod osvětlením.
Společnost Roman Vávra - velkoobchod osvětlením se od svého vzniku neustále rozrůstala, v roce 1999 se transformovala na firmu Vávra osvětlení s.r.o., která přirozeně navázala na dlouhou řadu úspěšně realizovaných dodávek osvětlovací techniky.
Se zvětšováním objemu zakázek, vzrůstala i potřeba větších prostor s lepší dopravní dostupností, proto se firma v roce 1995 přestěhovala z Prahy 1, kde zpočátku působila, do areálu velkoobchodních skladů ve Vysočanech v Praze 9.

Současnost

Vávra osvětlení s.r.o. je dodavatelem komplexních řešení osvětlení. Zákazníci využívají dlouholetých zkušeností z mnoha realizovaných projektů v rozsahu od kanceláří, škol, sportovních a zdravotnických zařízení přes obchodní prostory, výrobní a skladovací haly, veřejné i venkovní prostory.
Kvalitou prodávaných produktů, solidním jednáním a svojí odpovědností si společnost Vávra osvětlení s.r.o. vybudovala image spolehlivého obchodního partnera mnoha českých i zahraničních firem. Za dobu své existence firma spolupracovala na mnoha úspěšných projektech, z nichž některé jsou uvedeny v referencích. V roce 2003 byla společnost dodavatelem osvětlení tramvajové trati Hlubočepy - Barrandov, která byla vyhlášena stavbou roku 2004. V roce 2008 byla společnost Vávra osvětlení s.r.o. dodavatelem osvětlení ve třech nových stanicích metra na trase C: Střížkov, Prosek a Letňany. V roce 2009 byla udělena stanici metra Střížkov mezinárodní cena za vzhled, na této stavbě jsme byli dodavatelé osvětlení. V roce 2010 byla společnost dodavatelem osvětlení na rekonstrukci Malostranské besedy, která se stala stavbou roku 2010.